top of page

Šonedēļ programmā: kino, teātra izrāde ART un koncerts SIEVIETES ĒRĢEĻMŪZIKAS PASAULĒ

Jau 3.augustā aicinām uz mūsu meža kinozāli, lai baudītu filmu “Čingačguks jeb Lielā Čūska” (VDR, rež. Rihards Grošops, 1967) ar neatkārtojamo Gojko Mitiču galvenajā lomā. (Skatītāju ievērībai: ceļā no auto stāvvietas līdz Spoguļklintīm un kino izrādīšanas vietai ir jāveic 10 minūšu gara pastaiga; kā arī aicinām izvēlieties dabas takām piemērotus apavus!)


4.augustā Cēsu pils klētī būs skatāma Rozes Stiebras īpaši veidotā LATVIEŠU ANIMĀCIJAS UN LEĻĻU FILMU IZLASE, kurā iekļautas tādas neaizmirstamas filmas kā “Fantadroms”, “Avārijas brigāde”, “Zelta sietiņš, “Suns Funs un vējš”, “Bimini”, “Zaķīšu pirtiņa” un daudzas citas, bet vakarā, pl.20.00, aicinām uz Cēsu koncertzāli, lai vērotu Dailes teātra izrādi ART.  (Pēc izrādes iesakām uzkavēties un piedalīties teātra kritiķes Silvijas Radzobes sarunā ar izrādes ART aktieriem.)


5.augustā pl.17.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā notiks koncerts SIEVIETES ĒRĢEĻKMŪZIKAS PASAULĒ. Programmā skanēs latviešu komponistu-sieviešu: Lūcijas Garūtas, Maijas Einfeldes, Selgas Mences, Indras Rišes, Ligitas Sneibes un Santas Ratnieces darbi ērģelnieces Ligitas Sneibes un soprāna Ingas Šļubovskas izpildījumā.


Biļetes uz pasākumiem pieejamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā vai internetā.

8 views

Recent Posts

See All

LMA Bakalauru un maģistru diplomdarbu izstāde NEPIERADINĀMĀS TERITORIJAS būs apskatāma Koncertzālē CĒSIS no 27.jūlija līdz 26.augustam: P. Slēgts O.–C. 12:00–19:00 P.–S. 10:00–20:00 Sv. 10:00–18:00 Am

bottom of page