top of page

Preses konferences FOTO: CMF iesāk 10. jubilejas svinības

Updated: Apr 29, 2020

Cēsu Mākslas festivāls, kas šogad atzīmē savu desmito jubileju, Latvijas Nacionālā muzeja Kupola zālē uz jubilejas ieskaņas pasākumu šodien bija pulcējis mediju pārstāvjus un partnerus. Uz festivāla aizvadīto periodu atskatījās, un ar jubilejas gada īpašo programmu klātesošos iepazīstināja festivāla organizatori – direktors Juris Žagars, vizuālās mākslas programmas kuratore Daiga Rudzāte un mūzikas programmas vadītāja Indra Lūkina, kultūras ministre Dace Melbārde un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, kā arī festivāla ilggadējie atbalstītāji – SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere un LMT viceprezidente un valdes locekle Laura Keršule.


Eksperiments un izcilība – ar šādu moto Cēsu Mākslas festivāls sāka savu darbību pirms desmit gadiem un nu jau ir iekarojis stabilu un unikālu vietu vasaras kultūras pasākumu blīvajā piedāvājumā kā lielākais multidisciplinārais profesionālās mākslas festivāls ārpus Rīgas. Festivālam raksturīgi, ka tas savas programmas notikumos koncentrējas uz jauno, pārsteidzošo, neordināro un aktuālo mākslā kombinācijā ar klasiskām vērtībām.
4 views

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Jan 31, 2023

Took me time to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commenters here! It’s always nice when you can not only be informed, but also entertained! Visit us too!


먹튀 검증 커뮤니티 https://j9korea.com/

스포츠 토토 사이트 https://j9korea.com/

안전 카지노 사이트 https://j9korea.com/

카지노 검증 사이트 https://j9korea.com/

카지노 게임 사이트 https://j9korea.com/


Like
bottom of page