top of page

Jau šovakar, 25. jūlijā, festivāla mūzikas programmas noslēgums!

Šovakar, 25. jūlijā, noslēgsim festivāla mūzikas programmu, lai turpmākās festivāla nedēļas nogales veltītu teātrim.


Šovakar Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks Mākslas festivāla “Cēsis 2015″ mūzikas programmas noslēguma koncerts “Ziemeļu bākas gaismā” ar Sinfonietta Rīga, kam šī būs pirmā uzstāšanās jaunajā koncertzālē, un solistu Gunti Kuzmu. Programmā ziemeļvalstu komponisti – igaunis Erkis-Svens Tīrs, norvēģis Rolfs Vallīns, somi Sebastians Fāgerlunds un Žans Sibēliuss. Sinfonietta Rīga mākslinieciskais vadītājs un diriģents Normunds Šnē par programmas izvēli teic, ka tās mērķis ir apliecināt, ka ziemeļu mūzika ir mainīga kā ziemeļblāzma. Lai arī komponisti ir ļoti atšķirīgi, ziemeļu kopsaucējs mūzikā ir dzirdams – lai sajustu gan skaņdarbus vienojošos, gan atšķirīgos elementus, viņš iesaka klausītājam uz koncertu ierasties, atmetot jebkādus iepriekšējus aizspriedumus par ziemeļvalstu komponistu mūziku. Jābūt gatavam dzirdēt arī pārsteigumus.


Dažas biļetes uz koncertu vēl ir pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs! Tomēr, ja nevarat pasākumu apmeklēt klātienē, LMT nodrošina koncerta tiešraidi – to varēs vērot straume.lmt.lv, mobilajā portālā m.lmt.lv, kā arī aplikācijā “LMT Straume”!


Tiem, kas koncertu apmeklēs klātienē, vēlamies atgādināt, ka koncertzāles iekšējās kārtības noteikumi paredz, ka vakara pasākumi paredzēti pieaugušo auditorijai un pirmsskolas vecuma bērni tajos netiek ielaisti. Pasākuma laikā darbosies Radošā Bērnistaba.

15 views

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Jan 31, 2023

Took me time to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commenters here! It’s always nice when you can not only be informed, but also entertained! Visit us too!


먹튀 검증 커뮤니티 https://j9korea.com/

스포츠 토토 사이트 https://j9korea.com/

안전 카지노 사이트 https://j9korea.com/

카지노 검증 사이트 https://j9korea.com/

카지노 게임 사이트 https://j9korea.com/


Like
bottom of page